top of page

Nový Zeleneč nabízí rodinné domy, bytové domy a plnou občanskou vybavenost

Vizionářský projekt Nový Zeleneč nabízí rodinné domy, vila domy a byty všech dispozic. Součástí výstavby je kompletní zázemí – škola, školka, ordinace lékařů a lékárna, dětská hřiště, restaurace a obchody. Díky vlakové zastávce Mstětice je Nový Zeleneč napojený na přímou dopravní linku do centra Prahy s dojezdem do 26 minut. Exkluzivním prodejem tohoto projektu byla pověřena realitní kancelář LEXXUS, jedná se o významnou akvizici, kterou do společnosti přináší její nová spolumajitelka Simona Otavová.

Developerský projekt, který myslí na lidi


Nový projekt v obci Zeleneč-Mstětice patří k ojedinělým developerským počinům roku 2022, za kterým stojí investor Josef Lébr. Na rozhlehlé ploše postupně vyrostou rodinné vily se zahradami, vila domy a bytové domy s nabídkou všech typů dispozic. Součástí projektu je fotbalové hřiště s multifunkčním sportovištěm, škola, školka, ordinace lékařů a lékárna, restaurace, obchody i nový kostel na náměstí. Obrovskou devizou je vlaková zastávka přímo u projektu, která obyvatele Nového Zelenče doveze pohodlně do centra Prahy za 26 minut. Za pouhých 15 minut se potom dostanete autem na metro Černý Most, kde jsou k dispozici další obchody a služby.

„Nový Zeleneč je projekt s přesahem a vizí. Již v první etapě vyroste nová zástavba s kompletní nabídkou domů i bytů, která bude disponovat vlastní občanskou vybaveností, rychlou a snadnou dostupností do Prahy a krásný okolím“ říká Simona Otavová, spolumajitelka LEXXUS.

Nový Zeleneč jsou nejen domy a byty, ale i 42 hektarů zeleně


Součástí projektu budou dětská hřiště, parky a bezpečné chodníky lemované stromořadími. Sousední 18jamkové golfové hřiště nabízí sportovní relax, ale také podtrhuje klidnou atmosféru celého projektu. Okolí Nového Zelenče je plné cyklostezek, přírodních památek, hradů a zámků.

Věříme, že noví majitelé domů a bytů najdou v Novém Zelenči svůj vysněný domov“ říká Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Odkaz ke stažení tiskové zprávy a vizualizací najdete zde.

Comments


hranolka prava_zluta_4x.png
hranolka levá_zluta_4x.png
bottom of page