top of page

VITKOVIA CENTRUM mění tvář Žižkova

Nový designový dům VITKOVIA CENTRUM na Praze 3 nabízí byty s fantastickým výhledem na Prahu, které jsou právě na prodej! Dále nabídne také ateliéry a kancelářské prostory. Bezproblémové parkování na Žižkově je zajištěno díky podzemním garážím přímo v domě. Projekt bude dokončen ve 4. kvartálu roku 2023 a exkluzivním prodejcem bytů je pražská realitní kancelář LEXXUS.

Designový dům VITKOVIA CENTRUM je situován na Praze 3, v srdci starého Žižkova v těsné blízkosti parku Vítkov. Moderní 6podlažní dům s podkrovím je citlivě zasazený do původní historické zástavby a vytváří harmonický celek. Projekt se nachází na křižovatce mezi ulicemi Husitská, Pod Vítkovem a Prokopova.


Přízemí domu s prosklenými výlohami je určeno pro komerční využití - kavárny, obchody a služby. Ve 2. podlaží se nachází kancelářské prostory a od 3. podlaží výš je dům výhradně bytový. Většina jednotek, včetně kancelářských, disponuje balkóny nebo terasou. Díky podzemním garážím je pro majitele nemovitostí zajištěno bezproblémové parkování 24/7.


„Je krásné být součástí živelné proměny historické Prahy. Nové projekty obohacují ty původní a naše metropole je krásnější a lepší místo pro život,“ Denisa Višňovská z LEXXUS a doplňuje: “VITKOVIA CENTRUM je jedním z projektů, na které jsme jako prodejce realit hrdí a věříme, že si najde spokojené majitele a nové občany Prahy 3.“
Více informací o jednotlivých bytech v projektu se dozvíte zde.


Comentarios


hranolka prava_zluta_4x.png
hranolka levá_zluta_4x.png
bottom of page